Põhjus, miks Madridi Real on ikkagi kõikidest teistest üle

Oma fännide ees lihtsalt tuleb lippu kõrgel hoida. Ja seda Madridi Real juba oskab!


Spordisõbrad teavad, et koduväljaku eelisest on alati väga oluline kinni hoida. Mõned võistkonnad saavad sellega paremini hakkama, mõned halvemini. Spordijutud.com toob siinkohal teieni vutimaailma pikimad koduseeria, mille puhul suudetud liigas kaotusekibedust vältida. 

Põgusalt oleme  sellest varem ka kirjutanud, kui lahkasime Liverpooli jaanuari lõpus katkenud 1269-päevalist jada, mis kestis mänguliselt siis 68 liigamängu. Käimasoleval sajandil on vingem seeria ette näidata ainult kahel klubil – FC Portol ja Londoni Chelseal –, kuid kuidas on lugu ajaloo pikimate jadadega?

10. koht – FC Porto (81 mängu)

Portugali suurklubi suutis 2008. aasta novembrist kuni 2014. aasta veebruarini kodusel Estádio do Dragãol kaotust vältida 81 järjestikuses kohtumises. Jesualdo Ferreira, Andre Villas-Boasi, Vitor Pereira ja Paulo Fonseca käe all – jah, neil oli selles vahemikus neli peatreenerit – 70 kohtumist ning viigistati 11. Selle perioodi jooksul õnnestus klubis võita neli Portugali meistritiitlit.

9. koht – Panathinaikos (85 mängu)

Kreeka suurklubi suutis 1973. aasta aprillist kuni 1978. aasta aprillini kodusel Apostolos Nikolaidise staadionil kaotusekibedust vältida 85 järjestikuses kohtumises. Sellest hoolimata õnnestus neil selles ajavahemikus ainult korra riigi meistriks tulla. Selleni tüüris nad poolakas Kazimierz Gorski, keda triumfist hoolimata Panathinaikoses just liiga hea sõnaga ei meenutata? Miks? Sest hiljem jõudis ta juhendada ka Panathinaikose igirivaali Olympiakost.

8. koht – Chelsea (86 mängu)

Inglismaa suurklubi suutis 2004. aasta märtsist kuni 2008. aasta oktoobrini kodusel Stamford Bridge’ile kaotusekibedust vältida 86 järjestikuses kohtumises. Sinna, kahe meistritiitli perioodi jääb muideks kogu Jose Mourinho esimene võimuperiood klubi eesotsas – jah, The Chosen One ei kaotanud siis Premier League’is koduplatsil kordagi. 1462 päeva kestnud jada katkes Luiz Felipe Scolari käe all…

7. koht – Torino (88 mängu)

Itaalia (kunagine) suurklubi suutis 1943. aasta jaanuarist kuni 1949. aasta novembrini – panete tähele, et siia sisse jääb ka II maailmasõda?! – kodusel Benito Mussolini nime kandnud staadionil kaotusekibedust vältida 88 järjestikuses kohtumises. Torino toonane hiilgeaeg sai 1949. aastal aga traagilise lõpu, kui suurem osa meeskonnast lennuõnnetuses suri. Pärast tragöödiat suutis Torino veel seitse kohtumist koduväljakul kaotust vältida, kuniks alistamatu seeria 88 mängu peal lõppes.

6. koht – Trnava Spartak (89 mängu)

(Tšehho)slovakkia endine hiid suutis 1968. aasta märtsist kuni 1974. aasta aprillini kodusel – praegu klubi legendi Anton Malatinsky nime kandval – staadionil kaotusekibedust vältida 89 järjestikuses kohtumises. Sellest ajavahemikust pärinevad ka klubi kõik viis Tšehhoslovakkia meistritiitlit.

5. koht – Cobreloa (91 mängu)

1977. aasta alguses asutatud Tšiili klubi suutis 1979. aasta detsembrist kuni 1985. aasta septembrini kodusel Estadio Municipal de Calambal kaotusekibedust vältida 91 järjestikuses kohtumistes. Tegemist on ka Lõuna-Ameerika rekordiga.

4. koht – Nantes (92 mängu)

Nantesil õnnestus 1976. aasta maist kuni 1981. aasta aprillini kodusel Stade Marcel Saupin’il kaotusekibedust vältida 92 järjestikuses kohtumises. Ehk Prantsusmaal tõesti leidub rekordeid, milleni Pariisi Saint-Germainil on veel üks jagu minna… Oma 1768 päeva kestnud jada jooksul õnnestus Nantesil pea kohale tõsta ka kaks Prantsusmaa meistritiitlit.

3. koht – PSV Eindhoven (93 mängu)

Hollandi tippklubil õnnestus 1983. aasta septembrist kuni 1989. aasta märtsini kodusel Philipsi staadionil kaotusekibedust vältida 93 järjestikuses kohtumises. Sinna ajavahemikku jäi neli riigi meistritiitlit ning klubi ainus triumf Meistrite liiga eelkäija ehk Euroopa karikasarjas (1987-88 hooajal).

2. koht – Belgradi Crvena zvezda (96 mängu)

Serbia suurklubil õnnestus 1998. aasta augustist kuni 2004. aasta augustini kodusel Marakanal kaotusekibedust vältida 96 järjestikust kohtumist. See staadion ei oma ilma asjata väga kurjakuulutavat ajalugu, ent isegi pimedad tunnelid ning pürotehnika ei aita Crvena zvezdat selle edetabeli esimesele kohale.

1. koht – Madridi Real (121 mängu)

Hispaania kuninglikul klubi õnnestus 1957. aasta veebruarist kuni 1965. aasta märtsini ehk enam kui kaheksa aasta jooksul kodusel Nuevo Estadio Chamartín’il (praegune Santiago Bernabeu – toim.) kaotusekibedust vältida 121 järjestikuses kohtumises. See oli aeg, kui Reali särki kandsid Alfredo di Stefano, Ferenc Puskas, Paco Gento ja paljud teised praegu legendistaatusesse tõusnud vutimehed. Ning ilmselt on tegu rekordiga, mis ei purune eales.

 

Mis keelt kõnelevad Betsafe’i koefitsiendid?

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 25. voor pakub vutisõpradele taas kamaluga maiustamispalu. Näiteks leiab laupäeval aset Liverpooli derbi. Kui tavalisel aastal oleks Jürgen Klopi hoolealused selles duellis favoriidid, siis nende praeguse hoo pealt võib kõike juhtuda. Liverpool pole Evertonile kaotanud 23 järjestikus matšis – pikemat seeriat pole neil ette näidata kellegi vastu. Iial. Viimases 14 Premier League’i matšis pole Everton isegi punaste vastu juhtima asunud. Aga praegu… Liverpool on kaotanud kolm liigamängu järjest ning kuigi nädala keskel suudeti Leipzigist üle olla, siis see võis olla koduliiga jõuvarude arvelt.

Sellele panustame ka meie, kuid riskide maandamiseks välistame viigi. Evertoni võidukoefitsient on siis jätkuvalt korralik 5.10 ning kui Liverpool peakski kaotama, teevad nad midagi (neli järjestikust liigakaotust), millega nad sel sajandil veel hakkama pole saanud.

Betsafe’i koefitsiendid 19.02.2021 @09.30

Pühapäevastest mängudest jäi meile esimese asjana silma Aston Villa ja Leicesteri duell. Kuigi laatsaret ja nädala keskel toimunud Euroopa liiga mäng peaksid kaaluvihte Birminghami klubi poole kallutama, siis meie usume rebastesse. Liiga konkreetset põhjust sellele polegi peale selle, et Leicester on liigatabelis (3. kohal) ning saab enam-vähem oma ülesannetega viimasel ajal hakkama. Aston Villa on küll ka olnud tubli (8. koht), kuid pärast jõule on neil sisse tulnud ikkagi liiga palju vääratusi (loe: viis kaotust üheksast mängust).

Betsafe’i koefitsiendid 19.02.2021 @09.30

Ja last but not least… kindlasti jälgivad paljud vutisõprad pühapäeval Arsenali ja Manchester City duelli. Ühtegi adekvaatset põhjust selle jaoks mõistagi pole, sest tiimide jõujooned peaksid olema ilmsed. Kuid aasta(kümne)tepikkune Premier League’i hullus Eestis tähendab, et kahurimeestel on Maarjamaal siiski metsikult toetajaid. Aga finantsiliselt on mõistlik ikkagi panustada hüperhoos oleva liiga liidri peale. Ja koefitsiendi tõstmiseks anname Arsenalile nende vastu veel ka ühe värava ette. Siis on koefitsient igati korralik 2.50 ning kui City võidabki kahe väravaga, saame meie plaksutada.

Betsafe’i koefitsiendid 19.02.2021 @09.30

Haara kinni Betsafe’i eripakkumistest

Kui koefitsiendid ja vihjed tekitasid sinus matšides huvi, kuid sul pole Betsafe’is kontot, pole ka probleemi. Miks? Sest konto saad avada SIIN ning Betsafe duubeldab sinu sissemakse kuni 200 euro ulatuses. Näiteks: kasutaja avamisel kannad oma kontole 150 eurot, millele paneb Betsafe omalt poolt täpselt sama palju otsa! Tekitas huvi? Väga hea ja kliki SIIA, et saada rohkem infot.

AVA KONTO SIIN

Mõistagi pakub Betsafe kõikide tennisesõprade rõõmuks midagi ka Austraalia lahtiste puhul. Valikus on kaks pakkumist: tee vähemalt 20- või 100-eurone matšieelne panus Australian Openile minimaalse koefitsiendiga 1,5 (kombo puhul 1,5 valiku kohta) ja võida riskivaba live-panuseid. Kui pirakas on pakkumine vaata SIIT, kuid ole hoiatatud, et pakkumine kehtib 21. veebruari hilisõhtuni.

Tagasi on tulnud varajase väljamakse eripakkumine. Betsafe maksab nüüd su panuse varem välja, kui su tiim on saanud kahe väravaga edumaa mistahes matši etapis. See ei muutu, kui vastastiim peaks hiljem mängu viigistama või võitma. Kui su tiim läheb 2 väravaga juhtima, maksab Betsafe su panuse varasemalt välja (15 minuti jooksul). Seda panust saad kasutada Premier League’is, La Ligas, Bundesligas, Euroopa Meistrite liigas ja Euroopa liigas. Võta see pakkumine vastu SIIN.

E-sport teenib iga aastaga juurde üha rohkem ja rohkem vaatajaid ning erinevate andmete põhjal on e-spordil juba praegu mitusada miljonit fänni üle maailma. Seega pole mingi ime, et ka panustamisvaldkonnas on e-sport üks kõige kiiremini arenevaid turge.

Betsafe aitab sul selles õigele lainele saada. Panusta e-spordis vähemalt 15 euro (minimaalse koefitsiendiga 1.50 iga valiku kohta, panuse võib teha nii sündmuse eel kui ka sündmuse toimumise ajal) ja võta lisaks 15-eurone iskivaba panus mistahes e-spordi sündmusel kasutamiseks. Veebruaris on ees mitu suuremat e-spordi turniiri, seega tule ja haara pakkumisest kinni SIIN.

HAARA PAKKUMISTEST KINNI

log in

reset password

Back to
log in